Nej-hry

Hry na Mobil

 

Vše
 
1 / 77
další stránka
 
1 Eyed Monster
Kdo má sílu tisíce slonu, jedno oko a žere kameny? Je to jednooký Kameňák - monstrum, které dostalo právě teď hlad! Tak ho nakrm kameny. Ale pozor - musejí padat přímo do jeho úst a nesmí se stát, že by snědl něco dřevěného. To mu nedělá dobře na žaludek. A i když je to hora jako hrom, má velmi citlivá chodidla... takže pozor i na kameny kutálející se po zemi!


Odešlete SMS ve tvaru MH 141548 na číslo 9000979
AIMS
Jsi pilotem Apache AH 67 Longbow, jedné z nejsilnějších a nejmodernějších helikoptér světa. Byl jsi vybrán na záchranou misi vojáků z nepřátelského území. Na této misi musíš prokázat, že jsi opravdu nejlepší, protože spousta nepřátel se bude snažit o tvé selhání. Budeš létat v devíti různých úrovních ve třech rozdílných scénářích. Používej protipancéřové zbraně proti menším cílům. Raketové střely Hellfire si najdou svůj cíl automaticky. Speciální Smartbomby jsou pak posledním východiskem ze svízelné situace. Hodně štěstí.


Odešlete SMS ve tvaru MH 141964 na číslo 9000979
Blitzkrieg II
Blitzkrieg II na mobilních telefonech přináší fascinující strategický zážitek který tě přenese přímo do atmosféry Druhé Světové Války. Máš na starosti velení malé mobilní jednotky pěšáků s válečným vybavením, které odpovídá skutečnosti. Jsou zde připraveny originální vojenské mise s různými úkoly, které na tebe čekají - od útoku na nepřátele přes pokládání min k ochraně důležitých objektů až po obranu a odrážení útoku protivníka. Tvé válečné schopnosti porostou s tvou zkušeností a herní encyklopedie ti pomůže získat přehled ve válečném vybavení, podle kterého se rozhodneš pro nejlepší taktiku. Výhodný tahový mód ti zajistí dostatek času k uskutečnění tvé strategie a usnadní hraní i na malém displeji mobilních telefonů. Navíc si hru kdykoliv můžeš uložit a příště pokračovat tam, kde jsi skončil.


Odešlete SMS ve tvaru MH 142247 na číslo 9000979
Biorhythm
Tato aplikace Vám spočítá dle data narození k požadovanému dni Váš biortytmus - malý hroskop.


Odešlete SMS ve tvaru MH 140209 na číslo 9000979
Backgammon
Backgammon hráli už prastaří řekové před 5ti tisíci lety. Je to jedna z nejpopulárnějších her na světě.


Odešlete SMS ve tvaru MH 140461 na číslo 9000979
Beat The Calorie
Vytvoř si správou životosprávu a sleduj své kalorie. Dávej pozor na to co jíš a jak spaluješ kalorie při cvičení. To je celý trik, aplikace "Beat The Calorie" ti pomůže udržet své tělo v perfektní kondici.


Odešlete SMS ve tvaru MH 142025 na číslo 9000979
Big 2 Popstars
Chceš si zahrát velmi vzrušující a skvělou karetní hru s hvězdami jako Audi Lau, Season Chan, Queens and Boey Yong? Čekají na Tvou výzvu. Staň se nejchytřejším Big 2 hráčem a vyhraj nad všemi!


Odešlete SMS ve tvaru MH 141743 na číslo 9000979
Black Jack
Hra Black-Jack se hraje se šesti karetními sadami po 52 listech. Hráč hraje proti banku a snaží se svými kartami dosáhnout hodnoty 21 nebo se jí co nejvíce přiblížit, aniž by však tuto hodnotu překročil.


Odešlete SMS ve tvaru MH 140187 na číslo 9000979
 
 
1 / 77
další stránka

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.